Stwórz swój plan lekcji po niemiecku

Pobierz

Całe życie Twojej postaci zależy tylko od Ciebie, miłej zabawy.Opis weekendu po niemiecku.. Czytelny rozkład Twojego dnia, widoczny zaraz po uruchomieniu aplikacji, .. Stwórz własny plan lekcji, a następnie dziel się nim ze znajomymi.Wybierz tło planu lekcji .. ściągnij mp3 × Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: .. (LU-DE) niemiecki, czasowniki nieregularne Moja lekcja Reflexive verbs My lesson 05 Mijn les from german talk partner 06 Insel 01 machen.plan lekcji - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Potem oglądam telewizję.po niemiecku • Plany lekcji • pliki użytkownika navigarenecesseest przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • image67.jpg, image68.jpgJutro w Polsce rozpoczęcie roku szkolnego, w moim bundeslandzie za tydzień w poniedziałek.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'plan lekcji' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Przykłady użycia - "swoja" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Najlepszą częścią projektowania w serwisie Canva jest praca z szablonami.. W wolnym czasie gram w squasha..

Stwórz swój plan lekcji.

Napisz, że każdego dnia jesz śniadanie o 7.30.. Zrobiłam zadanie domowe.. gram na komputerze(od 17 -19) wt.. Mein Alltag - zadanie domowe Napisz po niemiecku.. Nazwy przedmiotów szkolnych są też na stronie 62 w podręczniku.. 3.Tłumaczenie słowa 'plan lekcji' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Pobierzcie wybraną wersję (lub […]Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Sprawdzimy, jakie zajęcia mamy kolejnego dnia, do czego powinniśmy się przygotować, co spakować.. Po południu poszłam do domu.. Myślę, że wyszło to całkiem fajnie.. 3,597 wizyt.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.Plan lekcji po niemiecku.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. Jem kolajcę i biorę prysznic.. Aplikacja posiada: - zajęcia z podziałem na typy (wykład, projekt, laboratorium, itd) - dodawanie zajęć z podziałem na tygodnie (A,B, AB) - udostępnianie profili - przypisanie wydarzenia z datą do zajęć - przypisanie kolorów do zajęć - notatki do .Plany lekcji • PAPIERY do wydrukowania • pliki użytkownika navigarenecesseest przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • single month blank calendar template.jpg, planlekcji6.jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

Opis przyjaciela po niemiecku.

30-minutowe przerwy, lekcje od poniedziałku do czwartku, 3 dni wolnego pod koniec tygodnia.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Opis przyjaciela po niemiecku.. Podziękuj Napisz do mnie!Jak napisac plan lekcji po niemiecku?. To wszystko Rozwiąż krzyżówkę, wpisując po niemiecku odpowiednie hasła.. Następnie zrób zdjęcie Twojego planu lub wyślij go jako dokument i wyślij na mój adres: lubGratulacje, stworzyłeś Sima!. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Ledwo co kumam Niemiecki a to zadanie mnie dobija!. Napisz, że najczęściej jesz płatki z mlekiem.. W domu odpoczywałam.. Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie.. Pisaliśmy ją na lekcji .Nowe Logo dla Twojej Firmy, po polsku z Kreatorem Logo OTOLOGO.PL - Wybierz spośród przygotowanych propozycji logo i samodzielnie dostosuj go do potrzeb swojej firmy: zmień kolory, czcionki i inne!. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.. Stundenplan () 2.. Czegoś zapomniałem… o tak!. Polish Ktoś z dostępem do dokumentu zmienił swoją nazwę wyświetlaną adresu e-mail.Wykonaj swój plan lekcji zapisując nazwy przedmiotów po niemiecku..

- Stwórz swój własny plan lekcji!

W celu napisania dobrego planu lekcji w języku niemieckim na pewno przydadzą Ci się dni tygodnia po niemiecku dostępne pod tym linkiem - dni tygodnia po niemiecku.. Plan lekcji ma 4 wersje, także sądzę, że każdy znajdzie coś dla siebie.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.botaniczne plany lekcji 2019 kostki - plany lekcji na biurko plany lekcji edycja 2017 - aż 6 wzorów plany lekcji edycja 2018 - 4 wzory naklejki na zeszyty i książki - z wypisanymi nazwami przedmiotów oraz puste etykiety na przybory szkolne dla przedszkolaków i najmłodszych uczniówZaprojektuj plany zajęć na dowolny temat.. 0 głosów.. Zjadłam obiad.. Razem z Olą z Niemieckiej Sofy i z Dianą z bloga Językowy Precel przygotowałam dla Was z tej okazji plan lekcji do pobrania.. 5 2 14 fiszek masterid.. Wykorzystaj załączony poniżej plan lekcji lub stwórz własny projekt planu.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Może chcesz udostępnić plan zajęć znajomym i bliskim.Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. - StundenplanWydrukuj plan lekcji w wysokiej rozdzielczości lub udostępnij go online.. Twórz swój własny organizator, ciesząc się ergonomicznym designem..

Dobrze byłoby znać 'plan lekcji' w j niemieckim.

Jeśli chcesz umieścić fizyczną kopię w segregatorze lub szafce, po prostu pobierz plan zajęć jako plik PDF o wysokiej jakości i go wydrukuj.. biegam(od 17 -19)Proszę o pomoc!. Codziennie 5 lekcji.. Nasz zespół niesamowitych projektantów stworzył kolekcję pięknych układów o profesjonalnej jakości, które czekają, kiedy rozpoczniesz edycję i dostosowywanie do swoich potrzeb.Plan lekcji, powieszony w widocznym miejscu to coś niezwykle pomocnego.. Wybierasz elementy (tło, kolory, postacie) i możesz potem wydrukować swoje dzieło.Plan tygodnia po niemiecku pline.. Wybierz tło planu lekcjiMój idealny plan: lekcje zaczynają się od 5 rano, pierwsza lekcja to Zaklęcia (luźno), ostatnia lekcja to Opieka nad Magicznymi Stworzeniami (po tej lekcji można jeszcze zostać na dworze).. Treningi Quidditcha wieczorami.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Pobierz za darmo lub kup, jeśli Ci się spodoba!Stwórz swój własny kolorowy i prosty plan oraz swobodnie zarządzaj lekcjami.. Masz pełną kontrolę nad swoją postacią, możesz z nią zrobić co tylko chcesz - wysłać do pracy, wplątać w romans, lub po prostu utopić w basenie - sam dobrze wiesz!. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. der Stundenplan - plan lekcji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt