Napisz o swojej rodzinie po angielsku

Pobierz

2,062 wizyt.. Zdania mam ale po polsku i chciałabym aby ktoś mi je przetłumaczył ale BEZ TŁUMACZA!. - Powiedz, że kończysz szkołę średnią.. Napisz po 5zdan o sobie i swojej rodzinie (lub przyjaciółach) z użyciem czaqsownika z lekcji to be - 5 zdań.. Hej , mam proźbę , potrzebuję , na jutro do szkoły kilka zdań po Angielsku o swojej rodzinie ,na dole podam przykład , jak mniej więcej maja wyglądać , będe bardzo wdzięczna ;) I daje naj ;) Przykład : I live with mum and dad , one sister , often visit grandparents.Napisz 5 zdań o rodzinie po angielsku.. Question from @Ciastko377 - Szkoła podstawowa - Język angielskiElementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Napisz coś o swojej rodzinie po ANGIELSKU Mam na imie Mikołaj.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. She is tall and slim.Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Drogi Johnie.. 2010-02-06 09:54:47 ja napisać po angielsku kilka takich zdań ?. - Za granicą poznajesz nowego kolegę.Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.Polsko - Angielski list do kolegi - opis swojej rodziny i samego siebie..

Po angielsku.

Nie bój się dzielić .Odpowiedzi: 2.. Struktura opowieści.. Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Moja mama ma na imię Renata pracuję w sklepie z butami,interesuje się modą.Moj tata ma na imię Krzysztof jest wojskowym,interesuję się filmami.Moja babcia ma na imię .Opowiadanie o mojej rodzinie jest często proszone o pisanie dalejAngielski w szkole.. 0 głosów.. i zdania proste np. Moja mama to Kasia tata Romek, moje rodzeństwo to Jowita, Damian, Emilia i Oliwia.. Twoja wypowiedź .. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Można mój dom porównać do tego co był kiedyś w telewizji serialu pełna chata.. Co u ciebie?. NAPISZ KILKA ZDAŃ O SWOJEJ RODZINIE!Plik napisz wypracowanie o swojej rodzinie po angielsku.zip na koncie użytkownika bigkuntry1969 • Data dodania: 28 mar 2016W dzisiejszej lekcji poznamy kilka przydatnych zwrotów, gdy mówimy o sobie oraz odmianę czasownika to be.. Niestety-to praca na angielski-i w tym języku.miała być .. Tyle chyba starczy dzięki dam naj :)!Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.. Często dziecku trudno jest napisać duży tekst, zachowując prawidłową strukturę i gramatyczne normy języka angielskiego..

Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.

Mam młodszą siostre Wiktorie i starszego brata Bartka.. Mój tata Adam ma 41 lat a moja mama Sylwia ma 40 lat.. Przydatność 65% Napisz list do przyjaciela z USA, aby opowiedzieć mu swoje nowiny.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. Jeżeli masz okazję, daj swoje zdania komuś do sprawdzenia.. Mam na imię Patrycja, interesuje się muzyką .Moja koleżanka ma na imię Magda interesuje się blogiem.. W lekcji pierwszej poznaliśmy wyrażenie dotyczące pytania o imiona po angielsku:.. My name is ____ (tutaj imię), czyli mam na imię ___ Oczywiście nie jest to jedyny sposób na powiedzenie swojego imienia.napisz wypracowanie o swojej rodzinie po niemiecku swój tekst z niemieckiego przetłumacz na polski.. Napisz tę historię o rodzinie, która pomoże ci w tym artykule.. Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Przykład.. Filmy.. Ale proszę aby to było napisane teraz a nie skopiowane z innego zadania, ponieważ potrzebuję takiej pracy której nikt inny nie będzie miał ;) Plagiaty zgłaszam !. !Opis mnie i mojej rodziny po rosyjsku.. Historia mojej rodziny powinna zacząć .E-mail po angielsku przykład 3 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. Przeproś za długie milczenie, zrelacjonuj jedno zdarzenie z życia rodziny, jedno z życia towarzyskiego, poproś o odpowiedź..

A napisz pare zdan po polsku to sprubuje po angielsku.

I jeśli mogę prosić to, żeby po polsku też było napisane ;)Temat rodziny i krewnych jest zawsze na czasie, chociażby z powodu ich bliskości i tego, że w ich życiach zawsze coś się dzieje: ktoś bierze ślub, ktoś inny przeprowadza się do innego miasta, a jeszcze inny szuka nowej pracy.A może ktoś właśnie kupił nowy samochód lub urodziły mu się dzieci lub wnuki.. ja mam 13 lat i chodze do 1 gimnazjum I MAM NA IMIE SZYMON mój brat ma 15 lat i chodzi do 3 gimnazjum interesuje się sportem I NAZYWA SIE MAREK mój tata ma 40 lat i pracuje jako mechanik samochodowy i ma własną firmę I NAZYWA SIE ZBYSZEK moja mama ma 40 lat i pracuje jako pracownik .. I'm sorry I haven't written for so long but I was very busy.Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Use 200-250 words.NAPISZ KILKA ZDAŃ O SWOJEJ RODZINIE!. Poinformuj, że po szkole zamierzasz studiować prawo.. Częścią naszej lekcji jest teraz ułożenie sobie wypowiedzi o Twojej rodzinie.. Wraz ze swoja rodzina mieszkam w Żarach.Opis domu po angielsku - wzór.. Wide windows brighten up the house.Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz 80 slow po angielsku o swojej rodzinie poniżej..

Najpierw napisz wszystko na kartce.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz 80 slow po angielsku o swojej rodzinie".. Bardzo kocham moją rodzin.. Następnie, naucz się opowiadać o swojej rodzinie głośno, bez zaglądania w notatki.Moja rodzina.. zadanie dodane 29 września 2010 w Język rosyjski przez użytkownika RuDa14 (-400) .Ojciec jest lekarzem a mama pracuje w banku.. Przydatność 55% O USA po angielsku.Mój rodzinny dom jest zawsze pełny, zawsze ktoś przyjdzie, przyjedzie do nas.. 2010-05-27 20:39:22 Jak napisać po angielsku .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.. Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję rozmawiać o rodzinie i bliskich po .Zadanie: napisz email o sobie i swojej rodzinie po angielsku Rozwiązanie: i want show you my family my family consist of five members includning me i have an olderSpróbuj ułożyć podobne zdania o swojej rodzinie.. Nam to pani na anglu dyktowala jako wzór do podobnego zadania.Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. 0 głosów.. Treść.. Anglik pomocy !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt