Ile dałbym by zapomnieć cię tekst

Pobierz

Ile dałbym, by zapomnieć Cię Wszystkie chwile te, które są na nie Bo chcę nie myśleć o tym już Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz Tak już Po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klękaIle dałbym,by zapomnieć Cię Wszystkie chwile te,które są na nie Bo chcę nie myśleć o tym już Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz Tak już Po prostu nie pamiętać sytuacji,w których serce klęka Wiem,nie wyrwę się,chociaż bardzo chcę Mam nadzieję Ile dałbym,by zapomnieć Cię Wszystkie chwile te,które są na nieIle dałbym by zapomnieć Cię - 18L *Pobierz tekst z chwytami w PDF.. Jak zapomnieć Lyrics: Ile dałbym, by zapomnieć Cię / Wszystkie chwile te, które są na nie / Bo chcę, nie myśleć o tym już / Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz / Tak .Chcę zapomnieć o tobie zatrzeć w pamięci te noce By odeszły w niepamięć chwile, które zwałem złotem Tamte chwile to tombak, bo już wiem, co było potem Ile dałbym by zapomnieć cię Wszystkie chwile te, które są na nie bo chce bo chce Nie myśleć o tym już zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurzIle dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, które są na nie, Bo chcę (bo chcę) nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, Tak już (tak już) Po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę, Mam nadzieję, że to wiesz i Ty..

Ile dałbym by zapomnieć cię.

Moje myśli .Będę myślał ile dałbym komuś, Kto by czas zawrócił, Kto by zatrzymał wskazówki, Tylko na ten jeden moment, W chwili, w której cię poznałem, Poszedłbym już w drugą stronę.. Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz.. Sytuacji, w których serce klęka.. Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, które są na nie, Bo chcę (bo chcę) nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, Tak już (tak już) Po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę, Mam nadzieję, że to .Będę myślał ile dałbym komuś, Kto by czas zawrócił, Kto by zatrzymał wskazówki, Tylko na ten jeden moment, W chwili, w której cię poznałem, Poszedłbym już w drugą stronę.. Ref: Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, Które są na nie, Bo chcę (Bo chcę) Nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia,Tekst piosenki i chwyty na gitarę Chwyty na gitarę karta1 51 ulubionych hIle dałbym by zapomnieć cię Wszystkie Achwile te, które Esą na nie, Bo chcę (bo chcę) nie myśleć o tym już Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zalęgły kurz Tak już (tak już) po prostu nie pamiętać Sytuacji w których serce klęka Wiem, nie wyrwę .Tekst piosenki: Ref.. Wszystkie chwile te, które są na nie..

Ile dałbym, by zapomnieć Cię h 3.

Tak już, po prostu nie pamiętać.. Ile dałbym, by zapomnieć Cię, A E Wszystkie chwile te, które są na nie, h Bo chcę (bo chcę) nie myśleć o tym już, A E Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz,Chcę zapomnieć o Tobie, zatrzeć w pamięci te noce, h By odeszły w niepamięć, chwile, które zwałem złotem, A E Tamte chwile to tombak, bo już wiem co było potem.. Ile dałbym, by zapomnieć Cię Wszystkie chwile te, które są na nie Bo chcę nie myśleć o tym już Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz Tak już Po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę Mam nadzieję, że to wiesz i Ty 1.Ile dałbym by zapomnieć cię Wszystkie chwile te, które są na nie, bo chce Nie myśleć o tym już zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz tak już po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka Wiem nie wyrwę się, chociaż bardzo chce mam nadzieje, że to wiesz i ty.Dawid Kwiatkowski - Jak zapomnieć (Teksty piosenek) Teledysk do piosenki Jak zapomnieć OTPkju3jbRsDawid Kwiatkowski - Jak zapomnieć Ref..

[Refren] Ile dałbym, by zapomnieć Cię.

niczym zaległy kurz.. Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, które są na nie, Bo chcę (bo chcę) nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, Tak już (tak już) Po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę,Jak zapomnieć - Jeden Osiem L Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, Które są na nie, bo chcę (bo chcę) Nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia, Niczym zaległy kurz, tak już (tak już) Po prostu nie pamiętać, Sytuacji, w której serce klęka, Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę,Tekst piosenki - Jak zapomnieć.. Bo chcę,nie myśleć o tym już.. Ile dałbym, by zapomnieć Cię Wszystkie chwile te, które są na nie Bo chcę nie myśleć o tym już Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz Tak już Po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę Mam nadzieję, że to wiesz i Ty 1.Tekst piosenki Jak zapomnieć Zobacz tłumaczenie tekstu piosenki Jak zapomnieć po polsku » Ref.. Ref: Ile dałbym by zapomnieć cię, wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę nie myśleć o tym już,Tekst piosenki: Ile dałbym,by zapomnieć Cię Wszystkie chwile te,które są na nie Bo chcę nie myśleć o tym już Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz Tak już Po prostu nie pamiętać sytuacji,w których serce klęka Wiem,nie wyrwę się,chociaż bardzo chcę Mam nadzieję,że to wiesz i Ty Znowu widzę Ciebie przed .Tekst piosenki ..

Ile dałbym, by zapomnieć Cię Wszystkie ... Utworzone: 05 październik 2013Tekst piosenki .

"Ile dałbym by zapomnieć cię" By Jakub Kędzior.. Wszystkie chwile te, które są na nie bo chce bo chce.. Nie myśleć o tym już zdmuchnąć wszystkie wspomnienia.. To były czasy.--Facebook: FB.ILE DAŁBYM Lyrics: Ile dałbym żeby widzieć Cię codziennie mała / Serce miękkie, ale twarde gdy Cię nie ma #skała / I sorry jak nie kumasz, że już serio chce Cię widzieć / Nie, nie .Tekst Piosenki 1 8 L Jak Zapomniec.Mam wielką prośbę o dodawanie tekstów piosenek zawierających znaki przestankowe!. Raczej o tym, jak szybko uda się zapomnieć o pandemii koronawirusa i w .Jak Zapomnieć - Jeden Osiem L - tekst piosenki Ref: Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, Które są na nie, Bo chcę (Bo chcę) Nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia, Niczym zaległy kurz, Tak już (Tak już) Po prostu nie pamiętać, Sytuacji, w której serce klęka, Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo .Jeden Osiem L i ich słynne "Jak Zapomnieć?".. Ref: Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, Które są na nie, Bo chcę (Bo chcę) Nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia .Jak Zapomnieć - TEKST PIOSENKI.. Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę.Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, Które są na nie, Bo chcę (Bo chcę) Nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia, Niczym zaległy kurz, Tak już (Tak już) Po prostu nie pamiętać, Sytuacji, w której serce klęka, Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę, Mam nadzieję, że to wiesz i Ty.. Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, które są na nie, Bo chcę (bo chcę) nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurzbędę myślał ile dałbym komuś, kto by czas zawrócił, kto by zatrzymał wskazówki tylko na ten jeden moment- -w chwili, w której cię poznałem, poszedłbym już w drugą stronę.. Ile dałbym by zapomnieć cię wszystkie chwile te które są na nie bo chcę nie myśleć o tym już zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz tak..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt