Test z latarnika pytania otwarte

Pobierz

Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. O autorze.. Jak nazywała się szabla należąca do Papkina?. Najpopularniejsze lektury30. ). 1) Gdzie toczy się akcja utworu?. Test zawiera 7 pytań zamkniętych i 8 zadań otwartych.. odpowiedź: "Opowieść wigilijną" napisał Charles Dickens.. W jaki dzień tygodnia latarnik mógł opuścić wyspę?. wg Angelikaczop400.Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Zgodnie z Konstytucj ą RP źródłami powszechnie obowi ązuj ącego prawa Rzeczypospolitej Polskiej s ą na obszarze działania organów, które je ustanowiły: a) akty prawa miejscowego, b) wył ącznie ustawy i rozporz ądzenia, c) uchwały rad gmin.. tęsknotą za ojczyznąPrzykładowe pytania na sprawdzianie z "Opowieści wigilijnej": Kto napisał "Opowieść wigilijną".. (przed Skawińskim ) 2.ile czasu potrzebowano na znalezienie nowego latarnika ?. Ewangelia wg św. Marka.. Test rozwiązywano: 524815 razy.. Test: Mały książę - test znajomości lekturyTest z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. kopacz złota, poszukiwacz diamentów, strzelec rządowy, uprawa roli na farmie, handlowiec, kowal, majtek na statku, harpunnik na wielorybniku, praca w fabryce cygar, latarnik 9.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Kogo kochał Wacław?Test otwarty znaczy że piszesz odpowiedzi samemu ..

Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?

Zgodnie z Konstytucj ą RP rozporz ądzenia s ą .Testy z lektur.. Powiązane z testem.. Pytanie 1 /16.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zemsta, które mogą Ci się przydać do powtórki.. 1) Kto napisał Latarnika a) Adam Mickiewicz b) Henryk Sienkiewicz c) Ignacy Krasicki 2) W jakim miasteczku rozgrywa się akcja Latarnik a) W Aspinwell b) W Aspinwoll c) W Aspinwall 3) Dlaczego Skawiński zgłasza się na stanowisko latarnika a) Przeżywa żałobę po stracie żony b) Chce odpocząć od życiowych niepowodzeń c) Szukał nowej .LATARNIK _ - Test.. odpowiedź: "Opowieść wigilijna" to epika.odpowiedź: Dziady obchodzono w nocy z 1 listopada (Święto Zmarłych) na 2 listopada (Dzień Zaduszny).. Odpowiedz na 15 pytań, a wszystko stanie się jasne :)Ilość pytań: 30.. Jak miał na imię stryj Klary?. 7.co przywozono .B.. PYTANIA OTWARTE .. Czy udało się dokładnie ustalić co stało się z poprzednim latarnikiem?Latarnik - Test.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Latarnik - test z lektury klasa 7. elaszkolasp_68158.. Jak nazywa się planeta, z której pochodził Mały Książę?. Przerwij test.. w Aspinwall, niedaleko Panamy na północnym cyplu King Island niedaleko Tasmanii w Porto Antico w Genui u wybrzeży Irlandii.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Łącznie można uzyskać 28 pkt.Kartkówka z wiadomości o lekturze "Mały Książę" GR B. 1..

Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?

odpowiedź: "Zemsta" to dramat (rodzaj literacki) i komedia (gatunek literacki).. Jak nazywała się miejscowość, w której stała latarnia?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. wg Gabrysiaarkuszy.. Ile lat miał Skawiński?. Klasa 7 Polski.. Kto przewodził chórem wieśniaków i wieśniaczek?. Test: Opowieść wigilijnaIlość pytań: 16.. Klasa 7 Polski.. w niedzielę 8.. O autorze.. Lista pytań do lektury Latarnik Henryka Sienkiewicza.7.. Testy: Lektury szkolne.. odpowiedź: Latarnik czytał "Pana Tadeusza".Test zawiera 20 pytań.. 2.Quiz lektury "Latarnik".. odpowiedź: W "Latarniku" ani razu nie pada imię Skawińskiego.. 5.czy wyspa na której przebywał latarnik była piaszczysta ?. A zamknięty test to odpowiedzi A, B , CPoniżej znajdziesz listę pytań z lektury Dziady cz. II, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sam odszedł.. w kaplicy cmentarnej.. odpowiedź: Książkę "Latarnik" napisał Henryk Sienkiewicz.. Przewiń.. Mity greckie i mitologia grecka.. 6.ile razy w tygodniu przybywała łódź z Aspinwall ?. Chcesz przekonać się, ile zapamiętałeś z lektury?. Gdzie toczy się akcja utworu?. Brakuje odpowiedzi.. 3.Jaką funkcje pełniła latarnia ?. Rozwiąż test!Jest to test sprawdzający znajomość lektury "Pan Tadeusz" oraz zagadnień językowych zgodnie z programem nauczania DKW-4014-72/99..

4 Obserwuj autora.Liczba wyników dla zapytania 'latarnik': 300.

Przysnął czytając książki i nie zaświecił latarni przez co jeden statek się rozbił.. Kim dla Cześnika była Klara?. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. LATARNIK Znajdź słowo.. a) w Aspinwall, niedaleko Panamy b) na północnym cyplu King Island niedaleko Tasmanii c) w Porto Antico w Genui d) u wybrzeży Irlandii 2) Jak to się stało, że Skawiński otrzymał pracę w latarni?. odpowiedź: Stryj Klary miał na imię Maciej (chodzi o Macieja Cześnika Raptusiewicza).. Nie obchodziła go wgl latarnia.. bratanicą.test > Latarnik.. answer choices.Pytania do lektury : ,, Latarnik '' 1. w jaki sposób zginał latarnik ?. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. a) zgłosił się sam do Konsula USA b) zastąpił "na chwilę" poprzedniego latarnika c) polecił go znajomy .Ramowe i szczegółowe plany wydarzeń do lektury Latarnika.. Jaki duch pojawił się na końcu dramatu?Przykładowe pytania na sprawdzianie z "Zemsty": Jakim rodzajem i gatunkiem jest "Zemsta"?. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować..

Punktacja za zadania zamknięte /0-1 pkt/, za zadania otwarte /0-5 pkt/.

Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Latarnik, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Wedle jakiej mody najchętniej ubierał się Papkin?. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Przeznaczony jest dla klasy II gimnazjum.. 4. w którym dniu tugodnia latarnik mógł opuszczać latarnię ?. odpowiedź: Skawiński był mężczyzną około siedemdziesięcioletnim.. odpowiedź: Chórem wieśniaków i wieśniaczek przewodził Starzec - najstarsza osoba z chóru.. Statystyka testu.. Ilość pytań: 18.. Gdzie miała znajdować się trucizna, której obawiał się Papkin?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Trudny test z Latarnika.. Sprawdź swoją wiedzę.Pytania i odpowiedzi do lektury Latarnik (.. "Opowieść wigilijna" - jaki to rodzaj literacki?. O autorze.. Pytania do lektury.. Kto jest głównym bohaterem "Latarnika"?. Kogo spotkał narrator po wylądowaniu na pustyni?. Jakie rośliny znajdowały się na planecie Małego Księcia?Aleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt