Quiz test próbny na karte rowerową

Pobierz

Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7. jazdy szybciej niż 40 km/godz.. jazdy obok innego rowerzysty.. Zestaw #6.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Przykładowe testy egzaminacyjne (po 25 pytań) Łatwy zestaw na początek.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.Quizy kartarowerowa - sprawdź największą bazę quizów o tematyce kartarowerowa.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący .Quizy Os. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.4.. Ale czy na pewno?. Tu możesz znaleźć wiadomości przygotowując się do testu.. Próg zaliczenia to 80%, czyli 20 poprawnych odpowiedzi.. To nie jest łatwy quiz.próbny karta rowerowa, Próbny test egzaminacyjny na kartę rowerową .. zgoda wychowawcy podczas wycieczki klasowej, jeżeli połowa uczniów posiada karty rowerowe.. 10 podstępnych pytań - na ile z nich odpowiesz?Rozpocznij test.. Zapraszam na moje ciekawe Quizy :) Pozdrawiam SpiderMK.. Zestaw #1.. Pojazd numer 1: .. Egzamin na kartę rowerową twojego dziecka to dobry moment, aby przekonać się, ile wiedzy o przepisach ruchu drogowego zostało co w głowie..

Czy zdasz egzamin na kartę rowerową?

c) pierwszeństwo na zwężonym odcinku drogi.. Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6. .. Masz świetny pomysł na quiz?. Obowiązek ustąpienia pierwszeństwa na zwężonym odcinku drogi określa znak: 5.. Edit.KARTA ROWEROWA-TESTY.. Zobacz profil.. c) większemu.. [quiz] Z pytaniami egzaminu na kartę rowerową bez trudu radzi sobie przeciętny dziesięciolatek.Po ukończeniu rozwiązywania kliknij przycisk "Sprawdź".. Za włączającego się do ruchu uważamy rowerzystę wjeżdżającego: answer choices.. Ostatni przejedzie-.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Test na kartę rowerową - krzyżówki.. Tu są przykładowe testy na kartę rowerową.. na pobocze z drogi dla rowerów z wyjątkiem wjazdu na przejazd dla rowerzystów, lub na pas dla rowerów, rozpoczynającego wjazd na skrzyżowanie po zapaleniu się zielonego światła, z drogi podporządkowanej na drogę z pierwszeństwem.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Część 1Test próbny na kartę rowerową - czy zdasz?. JulkaZajac04 5 lat temu.. Oprócz tego testy i quizy z zakresu ruchu drogowego.Karta rowerowa - Test.. Brakuje odpowiedzi.. Skomentuj.. Test numer 4 Zaznacz pole () .. Żeby zaliczyć test musisz udzielić co najmniej 12 poprawnych odpowiedzi (80%).Karta rowerowa Pytania przykładowe Test nr 1 1..

Przykładowy test na kartę rowerową.

Znajomość przepisów ruchu drogowego może wydawać się banalna, zwłaszcza dla osób, które prowadza samochód.. Sygnał ten oznacza: TESTY NA KARTĘ ROWEROWĄ DRAFT.. Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: 8.Na końcu odjedzie-.. Najpierw przejeżdża-.. Podczas jazdy rowerem zabrania się; spożywania posiłków.Preview this quiz on Quizizz.. Jeśli tak, został do sprawdzenia tylko ostatni element, czyli hamulce.. 10 pytań, ale 7 punktów to już bardzo dobry wynik.. II próbny test - karta rowerowa DRAFT.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Po zakończeniu testu możesz zapoznać się z prawidłowymi odpowiedziami.. Zestaw #3.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rowerzysta na drodze.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. w tej sytuacji ma pierwszeństwo przed rowerzystą.. Sprawdź!. Liczą się umiejętności.. Zestaw #4.. W jaki sposób mo Ŝna przewozi ć na rowerze dziecko do 7 lat: a) na dodatkowym siodełku; b) z tyłu na baga Ŝniku; c) na ramie.. Zobacz profil.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. Najnowsze na stronie.. Udostępnij.. Tagi dla tego testu: Test Na Karta RowerowaTramwaj na skrzyżowaniu o takim kształcie: niezależnie od zastosowaniego oznakowania pojedzie zawsze jako pierwszy, musi ustąpić rowerzyście zgodnie z zasadą prawej ręki..

II próbny test - karta rowerowa.

Sprawdź, czy zdałabyś .Jutro piszę test na kartę rowerową, macie jakieś próbne co mają 25 pytań ?. Super resource.Czy zdałabyś test na kartę rowerową?. Test na kartę rowerową generujący losowo 25 pytań z obszernej (liczącej prawie 300 pytań) bazy.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. Wiek nie ma znaczenia.. Dodaj quiz.Test na "Karta Rowerowa" To testy na "Karta Rowerowa" Przygotują cię do prawdziwego testu Powodzenia Pozdrawiam Spellforek.. Zestaw #7.Test 25.. To ważne, aby rower umożliwiał sprawne zwalnianie, bo tylko w ten sposób zapewni bezpieczeństwo na trasie.Zdałbyś egzamin na kartę rowerową?. W jakim wieku można zdawać egzamin na kartę rowerową by samodzielnie poruszać się po drodze?. Strasznie się boję jestem w klasie 4a, a klasa 4b pisała wczoraj i tylko 5 z nich zdało, a w klasie jest ich tyle samo co nas, czyli 19 xdd I boję się że nie zdam, a bardzo mi na tym zależy :))) Pomożecie ?obowiązkowe wyposażenie roweru, układy w rowerze i ich części, znaki drogowe poziome i pionowe, manewry na drodze, zasada prawej strony, kolejność przejazdu pojazdów przez skrzyżowanie.. Rowerzyście podczas jazdy zabrania się: wyprzedzania samochodów.. Kart ę rowerow ą mo Ŝe uzyska ć osoba, która: a) uko ńczyła 7 lat, b) uko ńczyła, 9 lat; c) uko ńczyła 10 lat.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne..

Test próbny na kartę rowerową - czy zdasz?

1 / 12. brd.edu.pl.. Popularne w tym tygodniu.. Zapraszam na moje ciekawe Quizy :) Pozdrawiam SpiderMK.. c) zwężenie jezdni - lewostronne.. stanislaw_ibusz_02614.. Masz 35 minut na rozwiązanie testu.Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Dlatego każdy z testów jest niepowtarzalny.. Zestaw #2.. 269 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Po nim może jechać-.. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.. .Chociaż egzamin odbywa się w dzień, każde dziecko chcące zdać testy na kartę rowerową musi zbadać czy działają lampki - przednia i tylna.. Powyżej 10 roku życia.Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla wszystkich tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Wskaż jakie wymogi musisz spełnić, żeby otrzymać kartę rowerową.. Quiz z działu kartarowerowa czeka na Ciebie!Preview this quiz on Quizizz.. Wybierz pojazd uprzywilejowany samochód rowerzysta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt