Szkoła żak technik usług kosmetycznych

Pobierz

Zdobywając tytuł zawodowy Technika Usług Kosmetycznych zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie oraz zdobywasz cenne kwalifikacje zawodowe.. Filia szkoły Żak w Ostrołęce funkcjonuje od 2010 roku.. W programie nauczania oprócz zajęć teoretycznych przewidziane są liczne zajęcia praktyczne!TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH.. Prosimy o bieżący wgląd na stronę internetową Szkoły Żak.. Placówka mieści się przy ulicy .Szkoła Żak w Krakowie funkcjonuje od 1999 roku.. Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!Jan 7, 2022Jan 7, 2022Jan 7, 2022Wiem, że jakoś trzeba się nauczyć, ale sto razy bardziej bym wolała mieć normalną praktykę w jakimś salonie, niż w szkole.. Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 oraz w soboty w godzinach 8.00-16.00. czyli "wykonywanie zabiegów kosmetycznych".. Poniżej do pobrania znajduje się plan zajęć dla wszystkich semestrów DSK.. FRK.04.Apr 19, 2022W szkole policealnej Żak można odbyć naukę na jednym z następujących kierunków: florysta, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik usług kosmetycznych.Jeśli zaś chodzi o ofertę szkoły policealnej Żak w Zamościu, to opiera się ona na specjalnościach takich jak: florysta, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik usług kosmetycznych.. Szczególnie ważne - by móc wykonywać ten zawód - jest zdobycie kwalifikacji FRK.04..

Bezpłatna nauka na kierunku technik usług kosmetycznych trwa dwa lata.

W zajęciach mogą uczestniczyć absolwenci szkół średnich, słuchacze szkół Żak oraz wszystkie osoby chcące nauczyć się nowego, ciekawego zawodu z perspektywą stabilnej pracy.. W dni powszechnie sekretariat jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 17.00.. W soboty od godziny 8.00 do 16.00.. Drodzy słuchacze!. Po szkole możesz zacząć pracę w salonie kosmetycznym, SPA lub otworzyć własną działalność.. Jeżeli nie własny zakład to przede wszystkim warto szukać zatrudnienia w salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych oraz barberskich.. Dodatkowo możesz rozpocząć pracę jako stylista fryzur w agencjach modelingowych lub w firmach weselnych.Jun 27, 2022Szkoła jest bezpłatna przez cały czas trwania nauki.. I zacząć zarabiać!. ANGELIKA słuchaczka ŻakaProgram nauczania na kierunku technik usług kosmetycznych Przykładowy program nauczania w szkole kosmetycznej obejmuje m.in. zagadnienia takie jak: · anatomia · chemia kosmetyczna · dermatologia · kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca dłoni, stóp i ciała · kosmetyka pielęgnacyjna twarzy, szyi i dekoltuChciałabyś pracować jako Kosmetyczka ale nie wiesz czy posiadasz wystarczające umiejętności?. Mieści się przy ul. Karmelickiej 64.. Pracownicy i słuchacze szkoły Żak w Zamościu angażują się w inicjatywy lokalne, a także organizują własne.2 days agoSzkoła policealna Żak w Kaliszu istnieje od 2003 roku..

... Książki używam w szkole policealnej żak na kierunku technik usług kosmetycznych.

Oddział szkoły Żak w Gorzowie Wielkopolskim .Słuchacze mają szansę uczestnictwa w jednym z kursów takich jak: Excel dla początkujących, kadry, płace, ZUS, animator zabaw i gier, opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, przedłużanie rzęs, terapia zajęciowa, ozdoby okazjonalne.. Ja zdałam maturę, ale wybrałam Technika Usług Kosmetycznych i nie żałuję Nie uczę się w Żaku, ale w Medyku.. Szczegóły dotyczące oferty: .. Technik Usług Kosmetycznych ( działalność gospodarcza w salonie kosmetycznym, kosmetyka pielęgnacyjna i upiększania twarzy, .Sep 16, 2022Szkoła policealna Żak oferuje naukę w ramach następujących specjalności: florysta, technik administracji, technik archiwista, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik ochrony fizycznej osób i mienia, technik usług kosmetycznych, technik informatyk, technik rachunkowości.Angelika uczy się na dwóch kierunkach w Szkole Żak: bezpłatnym kierunku Technik usług kosmetycznych oraz w płatnej szkole jednorocznej na kierunku Wizaż i st.Szkoła policealna Żak w Gorzowie Wielkopolskim może zaoferować naukę w następujących profesjach: florysta, opiekunka środowiskowa, technik administracji, technik archiwista, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik informatyk, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych..

Szczegóły kierunkuGdzie można szukać pracy jako Technik usług fryzjerskich?

Placówka znajduje się przy ulicy Chopina 26-28.. 621 • 4 lata temu.. Jedną z przyczyn, dla których warto wybrać naukę w szkołach Żak, jest wyróżnienie w kategorii Lidera Nowych Technologii.. Jako technik usług kosmetycznych możesz pracować w salonach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej, firmach kosmetycznych krajowych i zagranicznych, a ponadto przygotować się do prowadzenia samodzielnej działalności w tym zakresie.. Wszystkie te umiejętności można nabyć, zapisując się i uczęszczając na zajęcia w ramach bezpłatnej szkoły policealnej na kierunku technik usług kosmetycznych z podstawami dietetyki w szkole Żak.Jan 7, 2022Nauka w Żaku i uzyskanie tytułu zawodowego technika usług kosmetycznych pozwoli Ci na szybkie zdobycie wiedzy i niezbędnych kwalifikacji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt