Uzupelnij luki w ponizszych zartach forma czynna

Pobierz

w e-mailu do kolegi a Anglii -napisz co zmieni się w twoim domu po remoncie -opisz jeden problem, który się pojawił z powodu remontu, jak został rozwiązany -dowiedz się co twój kolega chciałby zmienić w swoim domu.Utwórz pytania.. Opowiedz o swoim samopoczuciu w kilku zdaniach BEZPODMIOTOWYCH.. Chorujesz na grypę.. Pytania .. Wprowadź odpowiedź 2.Uzupełnij luki odpowiednim rodzajnikiem określonym w Dativie lub Akkusativie.. To, co w stronie czynnej było dopełnieniem (the room), w stronie biernej staje się podmiotem, ląduje więc na początku zdania (jest "ważniejsze" od Toma) *Każde zdanie w stronie biernej musi zwierać to be oraz imiesłów bierny (trzecia forma czasownika lub czasownik z końcówką -ed w przypadku czasowników regularnych).Yours XYZ oceni ktoś zgodnie z kryteriami CKE, zadanie brzmi : (0-10) w twoim domu trwa remont.. W wolnym czasie gram w squasha.Proszę o pomoc ; ) POLECENIE: Uzupełnij luki w poniższych zdaniach pośrednich.. Opowiedz o swoim samopoczuciu w kilku zdaniach BEZPODMIOTOWYCH.. Unosi piasek i drobny żwir i uderza .Utwórz pytania.. W wolnym czasie gram w squasha.Proszę o pomoc ; ) POLECENIE: Uzupełnij luki w poniższych zdaniach pośrednich.. Unosi piasek i drobny żwir i uderza .Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. d) Zachwyciła mnie "Zemsta" (Aleksander Fredro).Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij luki w zadaniach czasownikami podanymi w nawiasie ; Pytania ..

Ich mag Rot und Grün.kapitel 1 uzupelnij luki w zdaniach wyrazami z ponizszej ramki.

c) W zrujnowanym dworku brakowało (pięć) drzwi.. a) Byłam w wycieczce w (Zakopane).. Opisz w 10 zdaniach z użyciem przysłówków częstotliwości czynności dnia codziennego oraz czynności typowego weekendu.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. b) Oglądaliśmy piękne kamieniczki krakowskich (mieszczanie).. Chorujesz na grypę.. Użyj zaimków pytajnych welcher, welche, welches lub was für ein, was für eine w odpowiedniej formie.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Od czterech lat uczę tego języka.. Użyj zaimków pytajnych welcher, welche, welches lub was für ein, was für eine w odpowiedniej formie.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Szkoła - zapytaj eksperta (1581) Szkoła - zapytaj eksperta (1581) Wszystkie (1581) Język angielski (830) Język polski (387) Matematyka (364) Biznes i Finanse (36659) .Uzupełnij luki w zadaniach, wpisując poprawne formy wyrazów w nawiasach.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Opisz w 10 zdaniach z użyciem przysłówków częstotliwości czynności dnia codziennego oraz czynności typowego weekendu.. Od czterech lat uczę tego języka.. Zad 1 O jakich siłach zewnętrznych kształtujących powierzchnię ziemi jest mowa w ponizszych zdaniach?. Ich mag Rot und Grün.Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny..

... Zad 1 O jakich siłach zewnętrznych kształtujących powierzchnię ziemi jest mowa w ponizszych zdaniach?

Wyjaśnij morał utworu w 5 zdaniach "RYBKA MAŁA I SZCZUPAK" Widząc w wodzie robaka rybka jedna mała, Że go połknąć nie mogła, wielce żałowała .May 4, 20211.Uzupełnij luki odpowiednim rodzajnikiem określonym w Dativie lub Akkusativie.. Pytania ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt